Versenyeredmények 2019-2020

Tanulmányi eredményeink 2019/2020

 

Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő

   6.hely

  Bense Tamás, Gergely Áron, Harangozó Bálint, Szabó Milos

  Felkészítő tanár: Tengely Nikolett

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló

 1. hely

  4.b - Bense Tamás, Szabó Milos, Gergely Ábel, Harangozó Bálint

  Felkészítő tanár: Tengely Nikolett

  5. hely

  6.a - Mészáros Barnabás, Nagy Vilmos, Frigyes Lőrinc

  Felkészítő tanár: Orbán Erika

  9. hely

  8.b - Egri Zalán, Görgényi András, Somkuti Ágnes, Kutluca Mirkó

  Felkészítő tanár: Gerzsó Zita

  10. hely

  6.a - Lóky Zsigmond, Mondovics Gábor, Frey Máté

  Felkészítő tanár: Orbán Erika

 

Kerületi szavaló verseny

 

 1. hely

 3.b - Palotás Zoltán

 Felkészítő tanár: Tóth Emese

 1. hely

 4.a - Peszlen Zita

 Felkészítő tanár: Háziné Bencze Ibolya

 3. hely

 1.a - Falusi Zorka

 

 Felkészítő tanár: Bauer Melinda

 

 

Bolyai Anyanyelvi körzeti forduló

 

  5. hely

 7.b - Müller Márton, Szappanos Kristóf, Vitéz Bálint, Zombori Botond

 Felkészítő tanár: Garamszegi Judit

 

 9. hely

 Szabó Milos, Bense Tamás, Börzsönyi Anna, Harangozó Bálint

 Felkészítő tanár:Görög Erika

 

 

Amfiteátrum Kupa

 

 11. hely

 5.b - Berger Csanád,Fehér Eszter

 6.b - Fernbach Zsófia, Móricz Kármen

 Felkészítő tanár: Kovácsi Petra

A kerületi történelem verseny

 4. hely

 Müller Márton, Szappanos Kristóf, Zombori Botond

 Felkészítő tanár: Garamszegi Judit

 

Adventi rajzverseny díjazottjai

 Honfi Réka,Harangozó Adél,Lukács Emília

Kiállított rajzok készítői:

 Saufert Szófia,Keresztesi Ádám,Süttő Krisztina,Keresztesi Szonja,Balázs Bence

 Felkészítő tanárok: Pásztor-Keszthelyi Ágnes, Szekeres Beáta

 


Sporteredményeink 2019/2020

 

Mezei futás

 3. hely

 I.kcs lány - Kenyeres Kata, Rakaczky Villő, Puskás Dóra, Mengyi Anna

 Felkészítő tanár: Kelemenné Bacsóka Katalin, Vandornyik Attila, Harmath József

 

Váltó futás

 3. hely

 III.kcs fiú - Zsólyomi Zsombor, Endrődy Áron, Tvzetko Boja, Turcsányi Nándor

 Felkészítő tanár: Kelemenné Bacsóka Katalin, Vandornyik Attila, Harmath József

 

Labdarúgás

 3. hely

 IV.kcs. zárt - Turán SzabolcsKalmár André, Vitéz István, Papp- Laib Ákos, Zsólyomi Zsombor, Kun Botond, Fodor Ádám, Takács Bálint, Sáling Samuelle, Emri Jakab, Komáromy Benedek, Drong Péter

 Felkészítő tanár: Kelemenné Bacsóka Katalin, Vandornyik Attila, Harmath József

 

Kosárlabda

 2. hely

  2.b osztály csapata - Balogh-D Eszter, Kőhegyi Nóra, Dávid Léna, Hoffman Lori, Horváth Vince, Fenbach Andris, Veczán Kira, Rakaczky Villő, NagyÁgota, Bogdán Noé, Berger Izabella, Házkötő Boldizsár

 

 Felkészítő tanár: Hajnal Evelin