Pedagógusok

Név

Szakképzettsége, milyen szakra képesített

Iskolai végzettsége

Tanított osztályok

Szerdahelyiné Jászberényi Ágnes intézményvezető

Matematika - fizika

Főiskola+szakvizsga

8.a

Barnáné Hubai Katalin

Tanító - ének

Egyetem

4.b 6.b 8.b

Bartháné Tóth Tünde

Tanító – angol, etika

Egyetem

5.b 6.a 6.b 7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Bauer Melinda

Tanító, etika

Főiskola

4.a 5.a

Bornemisza Zsuzsanna

Biológia - kémia

Főiskola

7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Dr. Borsiné Lantos Dóra

Tanító - angol műv.ter.

Főiskola+szakvizsga

1.a 1.b 2.a 2.b 4.a 4.b 5.a

Braunné Gúti Erika

Tanító – informatika műv.ter.

Főiskola

1.a 5.a 5.b 6.a 6.b

Brázdilik Orsolya intézményvezető-helyettes

Matematika - informatika

Egyetem

7.a

Csepely - Hegedüs Anita

Könyvtáros - tanító

Egyetem

 

Firényi Klára

Tanító

Főiskola

1.b

Garami Annamária

Angol

Egyetem

4.b 6.a 7.a

Garamszegi Judit

Magyar – angol - történelem

Egyetem

6.a 6.b

Görög Erika

Tanító – angol műv.ter.

Főiskola

3.a 3.b 4.a 5.a 5.b

Dr. Gyebnárné Király Ildikó

Tanító

Főiskola

1.a

Harmath József

Testnevelés

Egyetem

1.a 5.b 7.a 8.a 8.b

Háziné Bencze Ibolya

Tanító

Főiskola

3.a

Hernádi Anna

Pszichológus

Egyetem

egyéni foglalkozások

Kelemen András

Fizika – informatika - technika

Egyetem

5.a 7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Kelemenné Bacsóka Katalin

Biológia - testnevelés

Főiskola

5.b 7.a 7.b 8.b 8.c

Keszthelyi Ágnes

Tanító

Főiskola+szakvizsga

2.a

Kiszely Eszter

Magyar – angol

Főiskola

tartósan távol

Kovácsi Petra

Tanító-matematika műv.ter.

Főiskola

5.a 5.b 6.a 6.b

Móring Endréné

Magyar – rajz - tanító

Főiskola

5.a 7.a 8.b 8.c

Nagy Zsuzsa

Tanító-technika műv.terv

Főiskola

3.a 5.a 5.b 6.a 6.b

Németh Zsuzsanna

Japán nyelv

Egyetem

3.a 3.b 4.a 4.b 5.a 5.b 6.a 6.b 7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Pálmai Anna

Tanító

Főiskola

4.a

Rétfalvi Eszter

Fejlesztő pedagógus

Főiskola

egyéni foglalkozások

Révészné Karászi Gabriella

Tanító

Főiskola

4.b

Schán Viktória

Tanító - magyar.

Főiskola

6.a 6.b 7.b 8.a 8.b

Stábel Eszter

Tanító - angol műv.ter.

Főiskola

3.a 3.b 5.b

Szalóki Anikó

Tanító

Főiskola

2.b

Dr. Szászné Tihanyi Beáta

Tanító

Főiskola

3.a 3.b 5.a 5.b 6.a 6.b

Szekeres Beáta

Földrajz-rajz-biológia

Főiskola

5.a 6.a 6.b 7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Szerdahelyi Ádám

Testnevelés

Főiskola

4.a 5.a 6.b

Szűrős - Szikora Szilvia

Tanító

Főiskola

Gyesen van

Tengely Nikolett

Tanító – informatika műv.ter.

Főiskola

3.b 4.a 4.b

Tóth Emese

Tanító - ének

Főiskola

2.b 5.a 5.b 6.a 7.a 7.b 8.a 8.c

Tóth - Hajnal Evelin

Tanító

Főiskola

1.b

Dr. Tóthné Nényei Borbála

Tanító - angol

Egyetem

Gyesen van

Vajdáné Szili Mária intézményvezető-helyettes

Matematika – fizika - informatika

Egyetem+szakvizsga

6.a 7.b

Vandornyik Attila

testnevelés

Egyetem

3.a 3.b 4.b 6.a

Verebes Ida

Angol-matematika

Egyetem

5.a 5.b 7.b

Vincze Viktória

Tanító

Főiskola

2.a

Völfli Ádám

Magyar - történelem

Egyetem

5.a 5.b 7.a 7.b 8.a 8.b 8.c

Wetterhán Béláné

Matematika-fizika

Egyetem

8.b 8.c

Dr, Zomboriné Portkó Eszter

Tanító - informatika műv.ter.

Főiskola

Gyesen van