Versenyeredmények 2020-2021

Tanulmányi eredményeink 2020/2021

 

Szépolvasás (házi/helyi verseny) 2. évfolyamon:

   1.hely

 Pendert Máté 2.b

   2.hely

 Győrffy Franciska 2.b

   3.hely

 Tóth Barbara Petra 2.b

 

 

 Felkészítő tanár: Barnánl Hubai Katalin

 

Bendegúz megyei forduló szövegértés:

   3.hely

 Pendert Máté 2.b

 

 

 Felkészítő tanár: Révészné Karászi Gabriella

 

Rajz (házi/helyi verseny) 2. évfolyamon:

   1.hely

 Pendert Máté 2.b

   2.hely

 Belej Benedek 2.b

   3.hely

 Falusi Janka 2.b

 

 

 Felkészítő tanár: Révészné Karászi Gabriella

 

Iskolai rajzpályázat ("Iskolánk 70 év múlva", "Virágos rét") nyertesei:

   1.hely

 Belej Benedek 2.b

   2.hely

 Tóth Barbara Petra 2.b

   3.hely

 Tímár Bence 2.b

Különdíjat Ribiánszky Lóránd kapott.

 

 

 Felkészítő tanár: Révészné Karászi Gabriella

 

Iskolai (házi/helyi) matematikaverseny 2. évfolyamon:

   1.hely

 Pandert Máté 2. b

 

 

 Felkészítő tanár: Révészné Karászi Gabriella

 

Bendegúz matematikaverseny megyei forduló:

   1.hely

 Tímár Bence 2. b

 

 

 Felkészítő tanár: Révészné Karászi Gabriella

 

 

 

 

Fővárosi Általános Iskolai Informatikai Alkalmazói Verseny:

 

 Fábián Piroska

 Fábián Júlia 

 

 Felkészítő tanár: Kelemen András

 

 

A Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei helyezettjei:

 

   3.hely

 

 Bense András 2.osztály

 

 Felkészítő tanár: Bauer Melinda

 

   4.hely

 Pendert Máté 2.osztály

 

 Felkészítő tanár: Karászi Gabriella

 

   5.hely

 Subák Gábor 2.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Karászi Gabriella

 

   6.hely

 Ribiánszky Lóránd 2.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Karászi Gabriella

 

   1.hely

 Csetri Borbála 3.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Csepely-Hegedüs Anita

 

   2.hely

 Kis Piroska3.osztály

 

 Felkészítő tanár: Csepely-Hegedüs Anita

 

   5.hely

 Kovács Flórián 3.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Csepely-Hegedüs Anita

 

   2.hely

 Bense Tamás 5.osztály

 

 Felkészítő tanár: Kovácsi Petra

 

   6.hely

 Kis Tamás 5.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Kovácsi Petra

 

   2.hely

 Tóth Veronika 6.osztály

 

 Felkészítő tanár: Kovácsi Petra

 

   5.hely

 Tóth Ádám 6.osztály

 

 

 Felkészítő tanár: Kovácsi Petra

 

 

London Bridge Országos Eredmények:

 

   3.hely

 Bense Tamás 5.osztály

   7.hely

 Nagy Ferenc 5.osztály

   3.hely

 Pongrácz Dóra Lea 6. osztály

 

 Felkészítő tanár: Stábel Eszter

 

 

 

Fővárosi általános iskolai informatika alkalmazói verseny döntőjébe továbbjutott tanulóink:

 

 Szabó Milos Farkas

 Peszlen Zita Katalin

 Gratzl Tamás Bulcsú

  Felkészítő tanár: Tengely Nikolett 

 

  Faluvégi Emma

 Nagy Borbála

 Varga Máté

 Zombori Botond

 Fábián Piroska

 Fábián Júlia

 Felkészítő tanár: Kelemen András

 

 

 

Házi rajzverseny:

   1.hely 

 Sneller Sára, Horváth Luca 1.a

   2.hely

  Kondás Ignác 1.a , Kecskés Linet 1.b

t   3.hely

  Kövesdi Zsófia, Stoll  Benjamin 1.b

  Felkészítő tanárok: 

 

   1.hely 

 Pendert Máté 2.b

    2.hely

 Belej Benedek 2.b

   3.hely

  Falusi Janka 2.b

  Felkészítő tanárok: 

 

 

Bolyai természettudományi csapatverseny:

   Fővárosi 3.hely 

   Országos 5.hely 

  Latorcai Bulcsú, Latorcai Kincső, Csuzdi Boglárka, Sándorfi Adél 6. osztály

  Felkészítő tanárok:  Kelemenné Bacsóka Katalin

 

   Fővárosi 3.hely

   Országos 10.hely 

   Bori Liza, Kőhegyi Dávid, Rakaczky Kristóf, Buzás Attila 7. osztály

  Felkészítő tanárok:  Szekeres Beáta, Fábry Kata, Kelemen András

 

 

Bolyai természettudományi csapatverseny Dél-Buda körzet:

   2.hely

  Bense Tamás, Gergely Áron, Harangozó Bálint, Szabó Milos  5. osztály

  Felkészítő tanár:  Blagai Zsuzsanna

 

   2.hely

  Latorcai Bulcsú, Latorcai Kincső, Csuzdi Boglárka, Sándorfi Adél 6. osztály

  Felkészítő tanárok:  Kelemenné Bacsóka Katalin

 

   2.hely

  Bori Liza, Kőhegyi Dávid, Rakaczky Kristóf, Görgényi Anna 7. osztály

   9.hely

  Mészáros Orsolya Léna, Pozsgai Orsolya Natália, Sáling Noa, Sükösd Miksa 7. osztály

  Felkészítő tanárok:  Fábry Kata, Szekeres Beáta, Kelemen András

 

    11.hely

  Fodor Ádám, Vajnay Vendel, Kincses Barnabás László, Gombkötő-Deák András 8. osztály

  Felkészítő tanárok:  Fábry Kata, Szekeres Beáta, Kelemen András

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny:

   A Bólyai csapatversenyen a következő csapatok bekerültek a díjazottak közé

  Csordás Bence, Deme Anna, Egyházi Zorinka, Kompos Bertalan 3. osztály

  Felkészítő tanár:  Csepely-Hegedűs Anita

 

  Bacsó Kata, Kenyeres Márton, Kis Tamás, Tarnai Tamás 5. osztály

  Felkészítő tanárok:  Saári Andrea, Kovácsi Petra

 

  Bense Tamás, Gergely Áron, Harangozó Bálint, Szabó Milos 5. osztály

  Felkészítő tanárok:  Kovácsi Petra

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny:

   7.hely

  Csetri Borbála, Kenyeres Kata, Kis Piroska, Süttő Hedvig Mária 3.a

  Felkészítő tanár:  Dr. Gyebnárné Király Ildikó

 

   9.hely

  Berger Izabella, Csalagovits Eszter, Fernbach András, Rakaczky Villő 3.b

  Felkészítő tanár:  Firényi Klára

 

Az 5. évfolyam számára rendezett angol helyesírási verseny:

   1.hely

  Orbán Zita 5.a

    2.hely

  Szabó Milos 5.b

   3.hely

  Kis Tamás 5.a

    3.hely

  Bense Tamás 5.b

 

  Felkészítő tanár:   -

 

 

A Halloween tökfaragó verseny végeredménye:

   1.hely

  Soltész Lii 4.b

    2.hely

  Takács Laura 5.b

   3.hely

  Berki Júlia 4.b

    3.hely

  Veres András 6.a

 

  Felkészítő tanár:  -

  Bacsó Kata, Kenyeres Márton, Kis Tamás, Tarnai Tamás

  Felkészítő tanárok:  Saári Andrea, Kovácsi Petra