Versenyeredmények 2018-2019

Bolyai országos anyanyelvi csapatverseny 
   Kis Tamás, Süttő Krisztina, Tarnai Tamás és Urbanics Roland 3.a osztályos tanulók 7. helyezést értek el.

 

Herman Ottó országos verseny
   Kis Tamás 3.a osztályos tanuló 6. helyezést ért el.

 

Kerületi Teleki Pál Földrajz-Földtan verseny: 
   I. helyezést ért el Oravecz Mátyás Lőrincz 7.a osztályos tanuló.
 

Budapesti Teleki Pál Földraj-Földtan verseny: 
   III. helyezést ért el Oravecz Mátyás Lőrincz 7.a osztályos tanuló.
  

Számítástechnika - Grafika verseny
   Simon Manka 8.c osztályos tanuló tankerületi III. helyezést ért el.

Budapesti Művelődési Központ Kortárs verselő verseny a költészet napja alkalmából Peszlen Dóra I. helyezett lett.

Weöres Sándor Diákszínjátszó Fesztivál 12 hónap című előadás bronzfokozatát nyerte

Jókai Klub által szervezett kerületi versmondó verseny (költészet napja alkalmából):

   Babarczi Rudolf 1.a osztályos I. helyezést ért el.
   Palotás Zoltán 2.b osztáylos II. helyezést ért el.

 

Bátori Attila Bendegúz Nyelvész versenyen megyei 7. helyezett lett.

 

Kaán Károly természetismeret kerületi forduló: 
  5. évfolyamon I. helyezést ért el Duronelly Gergely 5.b osztályos tanuló.
  5. évfolyamon III. helyezést ért el Mészáros Barnabás 5.a osztályos tanuló.

  6. évfolyamon I. helyezést ért el Müller Márton 6.b osztályos tanuló. 
  

 

Jókai Klub meseíró verseny:

   Bori Liza 5.b osztályos 3. helyezést ért el.
   Fernbach Zsófia 5.b osztáylos különdíjat kapott.

Virányos Közösségi Ház. Mézes rajzverseny:

   Különdíj: Pintér Panna 6.a osztályos.
   Különdíj: Molnár Zsófia 6.a osztályos.
   Hajnal Lili 6.a osztályos 3. helyezést ért el.

Jókai Klub Meseíró versenyen Bowing Benjámin 4.b osztályos 3. helyezett lett.

Kerületi rajzverseny Kovács Boldizsár 2.a osztályos 2. helyezett lett.

Méz és lekvárfesztivál rajzversenye:
   Mihály Gréta 2.a osztályos 1. helyezett lett.
   Bokor Lőrinc 2.a osztályos különdíjat kapott.

Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján
  Bence Tamás, Szabó Milos 3.b osztályos és Kis Tamás, Sütő Krisztina 3.a osztályos 4. helyezést ért el.

Bolyai Magyar Csapatverseny
   Nagy Lilla, Turán Dorottya, Háló Zsófia, Telek Johanna 8.b osztályos tanulók 3. helyezést értek el.

Magyar Nyelv Napja rendhagyó virtuális magyaróra Kanada, Budapest, Zsombolya, Kárpátalja, Erdély/Temesvár/ -nemzetközi projekt-

Kerületi szavalóverseny:Rádi Luca 4.b osztályos 2. helyezett lett.

1.-2. osztályosok kerületi versszavaló versenyen
   1. helyezett Palotás Zoltán 2.b osztályos.
   Babarczi Rudolf 1.a osztályos különdíjas lett.

Iskolai Angol Helyesírás verseny 5. osztály
   I. helyezett Rakaczki Artúr 
   II. helyezett Mészáros Barnabás
   III. helyezett Duronelly Gergely, Kőhegyi Dávid, Domokos Dániel

A XII. kerület Sportjáért 2018 elismerő címet kapta Rádi Luca 4.b osztályos tanuló a 2018 évben az általános- és középiskolai korosztályban nyújtott kiemelkedő sport és tanulmányi eredményeiért.

III. Kerületi vers- és prózamondó verseny

 7-8. évfolyam Vers kategória: Peszlen Dóra II. helyezés.

II. Kazinczy szépkiejtési verseny (kerületi forduló)

 5-6. évfolyam: Mészáros Flóra II. helyezés.

Hegyvidéki Helytörténeti Gyűjtemény történelmi esszé írási verseny

  I. helyezett Szappanos Kristóf
  II. helyezett Görgényi András

Zrínyi Matematika csoportverseny 

  III.helyezést értek el Bedics Zsófia 5.b, Duronelly Gergely 5.b és Mészáros Barnabás 5.a osztályos tanuló.

 

K$H Bank által meghirdetett vetélkedőben középdöntőbe jutott:

   6.b osztályból Dang Nhat Tai, Török Noel, Tzvetkov Bojan és Turán Szabolcs tanuló.

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny: 

   Bedics Zsófia 5.b osztályos tanuló területi 19. helyezett.

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny: 

   Kis Tamás 3.a osztályos tanuló területi 12. helyezést ért el.

   Görgényi András 7.b osztályos tanuló 6. helyezést ért el.

 

„Mátyás király és kora” Jókai Klub által szervezett kerületi vetélkedő:
   II. helyezést ért el Müller Márton, Szappanos Kristóf és Zombori Botond 6.b osztály csapata.
   III. helyezést ért le Simon Manka és Latorcai Csenge 8.c osztály csapata.